Üye Girişi

Ziyaretçi Sayacı

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün65
mod_vvisit_counterDün160
mod_vvisit_counterBu hafta840
mod_vvisit_counterBu ay2591
mod_vvisit_counterToplam485083

Sitedekiler

Şu anda 6 konuk çevrimiçi
Manisalılar Mesir ve Dayanışma Derneği
4.Ege İlleri Tanıtım Sergisi ve Etkinlikleri Fuarı....
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 

Manisa, Afyon, Aydın, Denizli, İzmir, Kütahya, Muğla, Uşak illerinin, dernek ve vakıfların bir araya gelerek oluşturdukları EGEM Platformu, 'Ege İlleri 4. Tanıtım Sergisi ve Etkinlikleri' Atatürk Kültür Merkezi'nde başladı. Ege Bölgesi'nin tarım, turizm, sanayi ve ticaret potansiyeli ile tarih, kültür, doğal kaynaklar, el sanatları yönünden zenginliğinin tanıtılacağı etkinliklerin açılışında konuşan AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Ege yöresine ait birçok katma değerin gelecek kuşaklara aktarılmasının tüm Egelilerin görevi olduğunu belirtti. Tanrıverdi, bu tür etkinliklerin birlik, beraberlik ve dayanışmanın en iyi fotoğraflarından biri olduğunu söyledi.

Devamını oku...
 
Manisa'da ziyaretlerimiz ve 20.yıl plaket takdimleri...

14-18 NİSAN tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenecek olan 4. Ege İlleri Tanıtım Sergisi ve Etkinlikleri Fuarı ve 14 NİSAN- 2011 Çarşamba günü saat 12:00 açılacak…" Manisalılar Mesir ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet Genel Başkan Recep Gezinti Başkanlığında Manisa Merkez ve İlçelerini ziyaret etti. Güzel Manisa’mızın Tarım, Turizm, Sanayi ve Ticaret potansiyeli ile Tarihi, Kültürü, Doğal Kaynakları ve El Sanatları yönünden zenginliğinin tanıtılması ve ayrıca ürünlerin,Satışının da yapıldığı toplam 4 gün sürecek olan fuar etkinliklerinin en iyi şekilde düzenlenmesi, yerleşim planı vb konularda, çeşitli kamu kurum ve kuruluşları ile,Özel sektör kuruluşları temsilcileriyle görüşmeler yapıldı. Gerek ürün tanıtımı gerekse kültürel ve sanatsal faaliyetlerin kapsayan görüşmelerin yanı sıra;Genel Başkan Recep Gezinti Derneğimizin Ankara’da ki tüm etkinliklerinde bizleri yalnız bırakmayan destekleyen sayın Valimiz Celalettin Güvenç' e Derneğimizin 20. Yıl kuruluş dönemi anısına bir plaket verdi. Valimiz Celalettin Güvenç de ziyaret nedeniyle teşekkür ederek Fuarla ilgili çalışmalar konusunda Kültür ve Turizm Müdürü Erdinç Karaköse'nin yardımcı olacağını belirterek Manisa'nın en iyi şekilde tanıtılması için desteğe hazır olduklarını söyledi.

Devamını oku...
 
4.Ege İlleri Fuarında Buluşalım
  Değerli Hemşehrilerimiz;
Malumunuz üzere, Ege Bölgesinde bulunan 8 İlin (Afyon, Aydın, Denizli, Kütahya, İzmir, Manisa, Muğla, Uşak) Ankara’daki derneklerinin bir araya gelerek, Ege illeri arasındaki birlik beraberliği sağlamak, Ege’nin Türkiye’miz açısından önemini göstermek amacıyla oluşturulan Egem Platformu; Bu yıl planladığı, Ege İlleri dördüncü Tanıtım ve Kültür Etkinlikleri kapsamındaki Fuarı 14 Nisan - 18 Nisan 2011 tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirecektir.Fuar ve Etkinliklerin tanıtımı amacıyla yaptırılan 50X70 boyutunda afişlerin, Ankara’da belediye otobüslerinin önlerinde taşınması sağlanacak, yaptırılan el broşürleri ve duyuru ilanları şehrin belli başlı yerlerinde duyurulacak, ayrıca gazete ve televizyon programları ile de tanıtım alanları genişletilecektir. Manisalılar Mesir ve Dayanışma Derneği olarak Manisa’mız adına gerekli organizasyonu üstleneceğimiz bu tanıtım fuarında daha güçlü bir katılım sağlanması ve hemşerilerimizin desteğini almak adına her türlü girişimlerde bulunmaktayız.
Devamını oku...
 
'Kariyer günleri '....
 

Yönetim Kurulumuzca iş hayatına atılmaya hazırlanan öğrenciler ile iş dünyası arasında köprü kurulmasını sağlayacak ''Geleneksel Kariyer Günleri  Toplantıları''  adı altında başlatılan ve en son Ege İlleri Resim Sergisiyle eş zamanlı olarak gerçekleştirilen Kariyer Günlerine ilişkin,  2011 yılının ilk toplantısı 08 OCAK 2011 Cumartesi günü, deneyimli politikacı İsmail Özdağlar ve Bürokrasi ve İş hayatında tecrübeli Yönetim Kurulu Üyeleri ile öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleşti….

Devamını oku...
 
Başkentte Manisalı....
İlimizin yetiştirdiği güzide kişilerden;
Tuğgeneral rütbesiyle Askeri Yüksek İdare Mahkemesi Başkanı olan, Hâkim Abdullah Arslan’ı,
Anayasanın 159 uncu maddesinde yapılan değişiklik sonucunda üye sayısı arttırılarak geniş katılımlı bir yapıya kavuşturulan Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulunda bulunan HSYK üyesi Ali Suat Ertosun’u,
Profesör Doktor Ahmet Göçken’i ve İsmail Aydın’ı yeni görev yerlerinde ziyaret ettik.
Kutluyor, görevlerinde üstün başarılar diliyoruz.
Manisalılar Mesir ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu
YAŞ kararları çerçevesinde Tuğgeneralliğe terfi ederek Askeri Yüksek İdare Mahkemesi Başkanlığına getirilen Hâkim Abdullah Arslan,
Devamını oku...
 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Duyurular

12.Ege İlleri Türkiye Tanıtım Günlerine Davetlisiniz...
 
İFTAR DAVETİ
 
11.Ege İlleri Tanıtım Günleri

Değerli Hemşehrimiz,

Ankara'da gerçekleştireceğimiz ;

"11. Ege İlleri Tanıtım Günleri ve Etkinlikleri" 

 ile Demirci Belediye'sinin katkılarıyla düzenlediğimiz,

geleneksel Keşkek günümüzü onurlandırmanızı dileriz..

Recep Gezinti

Genel Başkan 

 
Genel Kurul İlanı

Manisalılar Mesir ve Dayanışma Derneği Olağan Genel Kurul İlanı

 

Değerli Üyelerimiz;

 

Derneğimizin Olağan Genel Kurul Toplantısı, Merkezimizin bulunduğu Koza Sokak No: 85/8 GOP Ankara adresinde, 26 MAYIS 2018 Salı günü saat: 17:00'de nisaplı olarak, 02 HAZİRAN 2018 Cumartesi günü saat 17:00'de nisapsız olarak yapılacaktır.

 

1.toplantıya ekseriyet sağlanamadığında Genel Kurul 02 HAZİRAN 2015 Cumartesi günü saat 17:00'de (İller bankası sosyal tesisleri) Anadolu Bulvarı Yenimahalle/Ankara  adresinde yapılacaktır.

 

Genel Kurul Toplantısı'na katılmanızı önemle rica eder, en iyi dileklerimizi sunarız.

Saygılarımızla,

 

YÖNETİM KURULU