Üye Girişi

Ziyaretçi Sayacı

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün68
mod_vvisit_counterDün160
mod_vvisit_counterBu hafta843
mod_vvisit_counterBu ay2594
mod_vvisit_counterToplam485086

Sitedekiler

Şu anda 11 konuk çevrimiçi
Manisalılar Mesir ve Dayanışma Derneği
Öğrenci Konseyi......
Ankara Üniversitelerinde Ön lisans, lisans, lisansüstü programlarına kayıtlı Manisalı öğrencilerin eğitim, sağlık, spor ve kültürel ihtiyaçlarının karşılanmasında, öğrencilerin görüşlerini belirleyerek yönetim organlarının bilgilendirilmesi ve öğrencilerin ihtiyaçları konusundaki kararlara katılımını sağlamak amacıyla, Öğrenci Konseyi seçimleri geçen yıl olduğu gibi Ekim ayının ikinci haftası Dernek Merkez Binasında yapıldı. Manisalılar Mesir ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri toplantıya gözlemci olarak katıldılar.
Genel Başkan Recep GEZİNTİ öğrencileri tebrik edip başarı dileklerinden sonra  seçilen Öğrenci Konseyinin daha önceki dönemlerde de olduğu gibi   öğrencileri ilgilendiren her toplantıda  bir katılımcıdan az olmamak üzere yönetim kurulunun belirlediği zamanlarda toplantılarda hazır olmalarını istedi. Ankara’da bulunan Manisalı Tüm üniversite öğrencileri doğal olarak Öğrenci Konseyi üyesi olduğunu, ancak bunun ötesinde öğrenci konseyine daha yakın olmak ve konseyce oluşturulan “Sosyal İşler, Etkinlik ve Eğitim” komisyonlarında yer almak isteyen öğrencilerin çalışmalarıyla ilgili yönetim kurulunu düzenli olarak bilgilendirmek koşuluyla görev alabileceklerini belirtti. Öğrenci Konseyi faaliyetlerini ve duyurularını çıkarabilecekleri bülten, öğrenci mail grubu ve web sitesi aracılığıyla yapabileceklerini söyledi.
Manisalılar Mesir ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu olarak Öğrenci Komisyonu'na yeni dönemde başarılar diliyoruz...
 
Manisa Tarzanı
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfEn iyi 

 Cumhuriyet Öncesi Ahmet Bedevi adıyla bilinen, Cumhuriyet Dönemi resmi kayıtlarına göre ise asıl adı "Ahmeddin Carlak" olan ve Manisa'da yaptığı yeşillendirme, ağaç dikme çalışmaları, çevreciliği ve yaz kış sadece bir şort ile Manisa sokaklarında dolaşması nedeniyle Manisa Tarzanı olarak da bilinen kişidir.

Devamını oku...
 
Cilveli kahve

Cilveli kahve, sunumu ve tüketiliş şekliyle diğer kahvelerden ayrılıyor. Fincana dökülen bol köpüklü Türk kahvesinin üzerine çifte kavrulmuş, öğütülmüş badem ve iki çeşit baharattan oluşan karışım dökülüyor.
Kahvenin yanında bir kaşık veriliyor. Kahve içilmeden önce bademler yeniyor. Ardından kahve içiliyor. Köpükle badem ezmesinin karışımı özel bir tat oluşturuyor. Dövülmüş bademin kahvenin dibine çökmemesi için mutlaka çifte kavrulmuş olması gerekiyor

Devamını oku...
 
<< Başlat < Önceki 11 Sonraki > Son >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Duyurular

12.Ege İlleri Türkiye Tanıtım Günlerine Davetlisiniz...
 
İFTAR DAVETİ
 
11.Ege İlleri Tanıtım Günleri

Değerli Hemşehrimiz,

Ankara'da gerçekleştireceğimiz ;

"11. Ege İlleri Tanıtım Günleri ve Etkinlikleri" 

 ile Demirci Belediye'sinin katkılarıyla düzenlediğimiz,

geleneksel Keşkek günümüzü onurlandırmanızı dileriz..

Recep Gezinti

Genel Başkan 

 
Genel Kurul İlanı

Manisalılar Mesir ve Dayanışma Derneği Olağan Genel Kurul İlanı

 

Değerli Üyelerimiz;

 

Derneğimizin Olağan Genel Kurul Toplantısı, Merkezimizin bulunduğu Koza Sokak No: 85/8 GOP Ankara adresinde, 26 MAYIS 2018 Salı günü saat: 17:00'de nisaplı olarak, 02 HAZİRAN 2018 Cumartesi günü saat 17:00'de nisapsız olarak yapılacaktır.

 

1.toplantıya ekseriyet sağlanamadığında Genel Kurul 02 HAZİRAN 2015 Cumartesi günü saat 17:00'de (İller bankası sosyal tesisleri) Anadolu Bulvarı Yenimahalle/Ankara  adresinde yapılacaktır.

 

Genel Kurul Toplantısı'na katılmanızı önemle rica eder, en iyi dileklerimizi sunarız.

Saygılarımızla,

 

YÖNETİM KURULU